Jesteśmy obecni na rynku już od ponad 27 lat. W tym czasie zgromadziliśmy wiedzę i wyszkoliliśmy specjalistów, dzięki którym jesteśmy w stanie oferować naszym Klientom kompleksowe usługi transportowe.

Stawiamy na wysoką jakość świadczonych usług aszybkie i fachowe realizowanie zleceń gwarantuje wyskoki poziom zadowolenia naszych Klientów.

Realizujemy przewozy do krajów Europy Zachodniej oraz krajów bloku wschodniego jak : kraje Bałtyckie, Rosja, Ukraina, Białoruś i równocześnie działamy na rynku krajowym.

 

palbor-kierunki3

Posiadamy własny, nowoczesny tabor dostosowany do wymagań różnych branż, co pozwala zaoferować każdemu Klientowi właściwe rozwiązanie.

Dysponujemy głównie naczepami typu chłodnia i dzięki temu jesteśmy w stanie podejmować się najbardziej skomplikowanych zleceń i przewozić towary wymagające transportu w określonych warunkach.

Zajmujemy się przewożeniem towarów wymagających kontroli temperatury, towarów neutralnych, towarów niebezpiecznych (ADR).

Dbamy oto aby nasz tabor spełniał najnowsze wymagania europejskie zarówno pod względem technicznym, jak i ekologicznym..

Nasz tabor

 

120 ciągników siodłowych

takich marek jak Mercedes-Benz, Volvo, Scania, o klasie emisji EURO V i EURO VI

115 naczep

w tym :

  • chłodnie standard marki Schmitz Cargobull – z utrzymaniem temperatury od +15 do – 24 °C , wymianą palet,
  • chłodnie typu double deck – podwójna podłoga, z utrzymaniem temperatury od +15 do – 24 °C ,
  • plandeki zarówno standardowe jak i MEGA o podwyższonej wysokości do 3 m.

 

Ponadto wszystkie samochody są wyposażone w system nawigacji i monitorowania GPS, co umożliwia całodobową kontrolę nad pojazdem oraz powierzonym ładunkiem. Zatrudniamy wykwalifikowaną załogę kierowców, którzy posiadają długoletnie doświadczenie.

Dodatkowo zabezpieczamy drzwi naczep zamkami typu BDL.

Jesteśmy członkiem Zrzeszenia Międzynarodowych Przewoźników Drogowych

zmpl-logo2

oraz jesteśmy zgodni z wymogami przepisów europejskich dotyczących płacy minimalnej tj :
MiLog, LoiMacron, Distacco.

PROCEDURY CELNE

W firmie Naszej firmie stosuje się uproszczone procedury celne co pozwala na znaczne skrócenie procesu transportowego i znacznie ogranicza koszty transportu.

W miejscu realizacji procedury uproszczonej znajdującym się na terenie firmy Palbor-Service stosuje się:

  • 1.Uproszczenie przy obejmowaniu towarów procedurą tranzytu (obsługa dokumentu wywozowego EX + otwarcie karnetu TIR).
  • 2.Uproszczenie przy zamykaniu procedury tranzytu (zamknięcie procedury T1 + otwarcie karnetu TIR).

Firma Palbor – Service posiada status upoważnionego przedsiębiorcy w zakresie uproszczeń celnych i jest w trakcie procesu uzyskania świadectwa AEO.

Realizacja zleceń przewozowych odbywa się zgodnie z wdrożonymi w Palbor – Service standardami i wymaganiami Dobrych Praktyk Dystrybucyjnych w transporcie.